Generelle priser

Her finner du generelle priser (ekskl. mva) for å kjøpe tilleggstjenester, datapakker, ringe til spesialnummer, ringe fra satellitt og øvrige produkter hos Nortel.

Tjenester

Priser for tilleggstjenester til Nortel mobilabonnement.

+

TilleggstjenesteEtableringMånedpris
Nortel personsvar00
Tvillingkort9929
Datakort pr stk.9929
Nytt SIM-kort2500
Gjenåpning4000
Fri tale til Norden035
Fri tale til EU079
Data Rollover019
Hemmelig Nummer1500

Ekstra Datapakker

Priser for Ekstra Datapakker til Nortel Mobilabonnement.

+

DatapakkeEtableringPris pr. datapakke
Ekstra 1 GB099
Ekstra 5 GB0299
Ekstra 15 GB0399

Nortel Bedriftsnett

Priser for Nortel Bedriftsnett.

+

TjenesteEtableringMånedspris
Etablering Bedriftsnett9900
Bedriftsnett bruker039
Kalender-Integrasjon (Outlook)499 (pr. bedrift)15 (pr. bruker)
IP-nummer (Ikke i bruk)2,90
Mobilt hovednummer99
Fast hovednummer99
5 ekstra samtaler i kø299
Konferanse pr. deltaker29
SIP Trunk (30 kanaler)990499

Satellitt

Priser for å ringe via satellittsamband fra Nortel Mobil.

+

BeskrivelseOppstartMinutt
Iridium 8816129,99
Globalstar129,99
Inmarsat Aero149,99
Inmarsat GAN/Fleet/swift169,99
Inmarsat B GAN134,99
Inmarsat B HSD169,99
Irridium 8817129,99
Thuraya UAE114,99
Satellite Services Germany10,99
MCP114,99
Oration124,99
Vodafone M2M11,99
Onair119,99
Aeromobile114,99
Telenor Connexion (M2M)10,99
Satellite Services Orange10,99
Satellite Services COM410,99
United Nations10,99

Spesialnummer

Priser for samtaler til spesialnummer fra Nortel mobiltelefon og Nortel IP-telefoni.

+

BeskrivelseSerieOppstartMinutt
Fem sifret 00
Tre sifret 00
Iptele AS187000
Opplysningen 1881 AS188314,9924,99
EasyConnect AS1899  
Nummeropplysning IN 194519450,590,8
110 Ambulanse 00
112 Politi00
113 Brann00
Landsomfattende veirapport1750,591,99
Ruteopplysning for kollektivtrafikk1770,991,99
Feilmelding14500
Opplysningen 1881188114,9924,99
Opplysningen Utlandet 1882188214,9924,99
Opplysning 1880188017,9929,99
Opplysningen 1888188829,999,99
Opplysningen 188518856,9916,99
Opplysning 189018905,5615,74
Opplysningen 1860 Samisk18604,9914,99
Til 800 - 8198000,470,31
Til 800 - 81981000,12
Til 800 - 8198110,610,96
Til 800 - 8198120,610,96
Til 800 - 8198130,610,96
Til 800 - 8198140,610,96
Til 800 - 81981500
Til 820 - 880820 000,595,99
Til 820 - 880820 010,595,99
Til 820 - 880820 020,595,99
Til 820 - 880820 030,595,99
Til 820 - 880820 040,595,99
Til 820 - 880820 050,595,99
Til 820 - 880820 060,595,99
Til 820 - 880820 070,595,99
Til 820 - 880820 080,595,99
Til 820 - 880820 090,595,99
Til 820 - 880820 1x0,5910,99
Til 820 - 880820 2x0,5910,99
Til 820 - 880820 3x0,595,99
Til 820 - 880820 40202,49
Til 820 - 880820 41402,49
Til 820 - 880820 42602
Til 820 - 880820 43802,49
Til 820 - 880820 441602,49
Til 820 - 880820 454242,49
Til 820 - 880820 455242,49
Til 820 - 880820 456242,49
Til 820 - 880820 457242,49
Til 820 - 880820 458242,49
Til 820 - 880820 459242,49
Til 820 - 880820 464482,49
Til 820 - 880820 465482,49
Til 820 - 880820 466482,49
Til 820 - 880820 467482,49
Til 820 - 880820 468482,49
Til 820 - 880820 469482,49
Til 820 - 880820 47602,49
Til 820 - 880820 48802,49
Til 820 - 880820 491602,49
Til 820 - 880820 50,596,99
Til 820 - 880820 60,598,99
Til 820 - 880820 70,5912,99
Til 820 - 880820 80,5922,99
Til 820 - 880820 90,5927,99
Til 820 - 880829 000,595,99
Til 820 - 880829 010,595,99
Til 820 - 880829 020,595,99
Til 820 - 880829 030,595,99
Til 820 - 880829 040,595,99
Til 820 - 880829 050,595,99
Til 820 - 880829 060,595,99
Til 820 - 880829 070,595,99
Til 820 - 880829 080,595,99
Til 820 - 880829 090,595,99
Til 820 - 880829 10,5910,99
Til 820 - 880829 20,5910,99
Til 820 - 880829 30,595,99
Til 820 - 880829 400,592,49
Til 820 - 880829 410,592,49
Til 820 - 880829 420,592,49
Til 820 - 880829 430,592,49
Til 820 - 880829 440,592,49
Til 820 - 880829 450,592,49
Til 820 - 880829 460,592,49
Til 820 - 880829 472,992,49
Til 820 - 880829 482,992,49
Til 820 - 880829 494,992,99
Til 820 - 880829 50,596,99
Til 820 - 880829 60,598,99
Til 820 - 880829 70,5912,99
Til 820 - 880829 80,5922,99
Til 820 - 880829 90,5927,99
Til 820 - 880850,591,6
Til 820 - 8808780,490,49
Til 820 - 8808800,490,49
Til 800 - 8198190,610,96
Til 9999990,490,49
Til 820 - 880820 46482,49

Øvrige priser

Øvrige priser hos Nortel finner du nedenfor.

+

TjenesteEtableringMånedspris
Papirfaktura079
EHF-Faktura039
E-Post Faktura (PDF)049
Spesifisert Faktura025
BankID Mobil0,49 pr. oppkobling


Gruppe